• gjyshi

Naum Petreski u bë gjysh, i lindi vajza Anastasia

Këngëtarja Anastasia Petreska dhe bashkëshorti i saj Vladimir Popovski, këngëtari i grupit “Bioritam”, u bënë prindër për herë të dytë. Anastasia solli në jetë një djalë dhe urimet për ardhjen e re në familjen muzikore vijnë nga të gjitha anët. Anastasia dhe Vladimir u martuan në vitin 2019 dhe tashmë janë prindër të vajzës Andrea. Meqë ra fjala, Anastasia është vajza më e madhe e këngëtares së njohur maqedonase…

Naum Petreski u bë gjysh, i lindi vajza Anastasia Lexo më shumë »