• zorrët

Gingiviti apo ataku në zemër? Ja se si dhimbja e barkut mund të zbulojë se jeni të kërcënuar me një atak në zemër

Si e dini nëse dhimbja e stomakut është vetëm një problem afatshkurtër apo diçka shumë më serioze? Frymëmarrje, presion në gjoks ose dhimbje në krah dhe shpatull - të gjithë e dinë se këto janë simptoma të një ataku në zemër. Por disa simptoma të sëmundjes së zemrës mund të shfaqen në mënyra të pazakonta – veçanërisht kur…

Gingiviti apo ataku në zemër? Ja se si dhimbja e barkut mund të zbulojë se jeni të kërcënuar me një atak në zemër Lexo më shumë »