• Branko Crvenkovski

FOTO | U martua vajza e Branko Cërvenkovskit: Nusja bukuroshe shkëlqeu me fustan nusëri elegant

Vajza e ish-presidentit Branko Crvenkovski, Marija Crvenkovski, mbrëmë është martuar me të dashurin e saj prej shumë vitesh Damjan. Ceremonia e martesës u zhvillua në një nga hotelet më të njohura të Shkupit në qendër të qytetit. Bukuroshja Maria kishte veshur një fustan elegant nusërie, ndërsa nusja e kompletoi të gjithë look-un e saj me një frizurë delikate dhe grim diskret. Të porsamartuarit performuan kërcimin e tyre të parë me këngën...

FOTO | U martua vajza e Branko Cërvenkovskit: Nusja bukuroshe shkëlqeu me fustan nusëri elegant Lexo më shumë »