• Beogradi

Real Madridi ka festuar në “El Clsisico” për finalen e Euroligës

Finalisti i dytë i turneut Final Four të Euroligës në Beograd është Real Madrid, i cili mposhti Barcelonën me rezultat 86:83 në betejën spanjolle. Ky ishte dueli i katërt mes dy klubeve më të mëdha spanjolle në turnetë finale. Të tria duelet u luajtën në finale dhe është interesant se në të tria rastet fituesi i atij dueli çdo herë…

Real Madridi ka festuar në “El Clsisico” për finalen e Euroligës Lexo më shumë »