• arian ademi

Ademi dhe Ristovski me Dinamon do të luajnë në play-off për kualifikim në Ligë

Reprezentuesit e Maqedonisë, Stefan Ristovski dhe Arijan Ademi janë dy ndeshje larg kualifikimit në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, pasi ekipi i tyre Dinamo Zagreb fitoi ndaj Ludogorets edhe në ndeshjen e dytë. Në ndeshjen e kthimit, e cila u luajt në Zagreb, Dinamo mposhti kampionin bullgar me rezultat 4:2 dhe me rezultat të përgjithshëm 6:3 siguroi dy ndeshje me...

Ademi dhe Ristovski me Dinamon do të luajnë në play-off për kualifikim në Ligë Lexo më shumë »