• aberdin

Miovski do të jetë i gatshëm për parasezon, por jo për ndeshjet kundër Ukrainës dhe Anglisë

Trajneri i Aberdeen Barry Robson ka konfirmuar se Bojan Miovski do të shohë një specialist javën e ardhshme mes frikës se ai mund të humbasë ndeshjet kualifikuese të Euro 2024 të qershorit kundër Ukrainës dhe Anglisë për shkak të një dëmtimi në kyçin e këmbës. Nga ana tjetër, strategu i klubit skocez shpreson që sulmuesi ynë të jetë gati për parasezonin këtë verë. Përkujtim…

Miovski do të jetë i gatshëm për parasezon, por jo për ndeshjet kundër Ukrainës dhe Anglisë Lexo më shumë »