• Spanja

Pedri barazoi rekordin e Ronaldos në ndeshjen kundër Italisë dhe do ta thyejë shumë shpejt

Futbollisti i Barcelonës dhe i kombëtares spanjolle, Pedri bëri paraqitjen e tij të 12-të me fanellën e Spanjës në një kompeticion të madh. Në derbin kundër Italisë, ai barazoi rekordin e Cristiano Ronaldos, i cili grumbulloi po aq paraqitje në kampionatet botërore dhe evropiane nën 21 vjeç. Në ndeshjen e radhës ndaj Shqipërisë, Pedri ndoshta do të thyejë rekordin. Spanja…

Pedri barazoi rekordin e Ronaldos në ndeshjen kundër Italisë dhe do ta thyejë shumë shpejt Lexo më shumë »