• kronikë

Tragjedi në Strumicë: Një djalë 22-vjeçar ka mbetur i vrarë në një përleshje të përgjakshme mes dy familjeve

Një djalë 22-vjeçar ka mbetur i vrarë sonte në Strumicë në një përleshje mes dy familjeve, ku janë lënduar dy gra dhe një fëmijë gjashtëmbëdhjetë vjeçar. Lajmin për media e ka konfirmuar drejtoresha e spitalit të Strumicës, doktoresha Katerina Kuzmanovska, e cila ka bërë të ditur se djali është therur me thikë dhe është sjellë i vdekur në spital, ndërsa të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën. Sipas zëdhënëses...

Tragjedi në Strumicë: Një djalë 22-vjeçar ka mbetur i vrarë në një përleshje të përgjakshme mes dy familjeve Lexo më shumë »