• një luftë

VIDEO | Përleshje në rrugë në Beograd, përpiqen më kot t'i ndajnë

Në rrjetet sociale është publikuar një video e një përleshjeje në rrugë në Beograd para autobusit të transportit publik. Siç shihet edhe në videon e postuar në faqen e Instagramit “Stop dhunës”, një i ri del nga autobusi duke goditur me grusht një person tjetër, ai e godet me grusht dhe një vajzë tenton t’i ndajë. …

VIDEO | Përleshje në rrugë në Beograd, përpiqen më kot t'i ndajnë Lexo më shumë »