• tenis

Gjokoviç do të thyejë të gjitha rekordet, por kjo nuk do të thotë se do të jetë më i miri në histori

Ish numri pesë i botës, Fernando Gonzalez, është i bindur se Novak Gjokoviç do ta mbyllë karrierën e tij me më së shumti tituj Grand Slam të fituar, por kjo nuk është garanci se ai do të jetë tenisti më i mirë i të gjitha kohërave. - Jo shumë kohë më parë, ishte e mahnitshme që dikush të fitonte dhjetë tituj Grand Slam, dhe tani kemi tre me 20.…

Gjokoviç do të thyejë të gjitha rekordet, por kjo nuk do të thotë se do të jetë më i miri në histori Lexo më shumë »