• skena

I hodhi një tampon të përdorur kamerieres: Motra e Hailey Bieber bëri rrëmujë në një klub nate

Alaia Baldwin (31), vajza e aktorit Stephen Baldwin (57) dhe motra e madhe e influencueses Hailey Bieber (27), u qëllua javën e kaluar pas një incidenti në Savannah, Georgia, raporton "Page Six". Ngjarja fatkeqe ndodhi në klubin e natës Elan dhe pamjet e vëzhgimit tregojnë se Baldwin u fut me forcë në banjën e mbyllur të punonjësve. Sipas kamarieres, ajo…

I hodhi një tampon të përdorur kamerieres: Motra e Hailey Bieber bëri rrëmujë në një klub nate Lexo më shumë »