• vdekja

Nisi hetimi: Kush publikoi protokollin sekret special për rastin e vdekjes së mbretëreshës Elizabeth

Një hetim është nisur për një aferë që tronditi familjen mbretërore britanike dhe gjithë fronin mbretëror disa vite më parë, në të cilën qeveria e Uellsit publikoi një protokoll në rast se mbretëresha Elizabeth vdes, raporton Sky News. Operacioni London Bridge Protokolli quhet "Operation London Bridge" dhe përmban një mori informacionesh, të tilla si…

Nisi hetimi: Kush publikoi protokollin sekret special për rastin e vdekjes së mbretëreshës Elizabeth Lexo më shumë »