• рецепт

Më të shpejtë se petullat: Roleta të bukura që kërkojnë vetëm disa përbërës

E krokante nga jashte dhe me leng nga brenda. Këto role të shijshme janë një mëngjes apo darkë ideale dhe mund t'i mbushni me çfarë të doni. Kombinimet e përbërësve shkojnë shumë përtej klasikëve me reçel ose çokollatë. Mund të kombinoni të gjitha mbushjet tuaja të preferuara, të shtoni copa bananeje me çokollatë dhe lyerje lajthie, si dhe krem ​​djathi...

Më të shpejtë se petullat: Roleta të bukura që kërkojnë vetëm disa përbërës Lexo më shumë »