• psh

VIDEO| Mbappe tashmë sillet si presidenti i PSG: U zemërua kur një shok i skuadrës i pasoi Messit, jo atij

PSG filloi me furi mbrojtjen e titullit në Ligën 1, në dy xhirot e para nderoi kundërshtarët me pesë gola, viktima e fundit ishte Montpellier i cili u mposht me rezultat 5:2. Neymar shënoi dy gola, Mbappe shënoi një, si dhe nënshkrimi i ri Renato Sanchez, ndërsa rezultati u hap me autogol, por mediat për mediat më interesant...

VIDEO| Mbappe tashmë sillet si presidenti i PSG: U zemërua kur një shok i skuadrës i pasoi Messit, jo atij Lexo më shumë »