• mënyrë

FOTO | Jennifer Lopez me një trend të ri për vitin 2022: Fund xhins të gjatë për një pamje efektive

Ylli i popit Jennifer Lopez është një pararojë e tendencave të modës dhe kështu është në fillim të vitit të ri 2022. Këngëtarja dhe aktorja latine ka bërë një shëtitje në një pjesë shumë interesante të modës që lë të kuptohet për një pranverë interesante, retro. Në vend të fundeve të shkurtra, hiti me të cilin Jay Lo “pushtoi” rrugët si të ishin pasarelë janë xhinset e gjata…

FOTO | Jennifer Lopez me një trend të ri për vitin 2022: Fund xhins të gjatë për një pamje efektive Lexo më shumë »