• Messi

VIDEO | Messi u shfaq për darkë dhe duhej të shoqërohej nga policia

Lionel Messi ka qenë prej shumë vitesh i preferuari i argjentinasve, por kjo u shpreh veçanërisht pas Botërorit të Katarit ku Leo i udhëhoqi “Gauchos” drejt titullit që prisnin që nga koha e Maradonës. Si shumë futbollistë, Messi u kthye në vendlindje për shkak të pushimit ndërkombëtar dhe dy ndeshjeve miqësore që...

VIDEO | Messi u shfaq për darkë dhe duhej të shoqërohej nga policia Lexo më shumë »