• Maqedonia

Arsovska shkarkoi drejtorin e Higjienës Komunale, vëllai i të cilit qëlloi me armë në sheshin Skënderbej

Qyteti i Shkupit sonte përmes një komunikate për media bën të ditur se Zudi Enuzi është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës. drejtor i ndërmarrjes publike “Higjiena komunale – Shkup”. Kjo vjen pas raportimeve se vëllai i tij, Zufi Koka, ka qenë njeriu që ka tundur dhe ka qëlluar me armë në sheshin Skënderbej gjatë protestave të sotme kundër propozimit francez. “Qyteti i Shkupit si qytet i...

Arsovska shkarkoi drejtorin e Higjienës Komunale, vëllai i të cilit qëlloi me armë në sheshin Skënderbej Lexo më shumë »