• dyqan

'Tom Cruise nuk ekziston për të': Suri Cruise festoi ditëlindjen e saj të 18-të pa babanë e saj

Сури Круз, ќерката на актерите Том Круз и Кејти Холмс, ги помина последните 12 години во сенка на шпекулациите за нејзината скршена врска со нејзиниот славен татко скиентолог. Вчера таа го прослави својот 18. роденден без нејзиниот татко, кој со години не е присутен во животот на своето дете. Припадноста на актерот на контроверзната скиентолошка …

'Tom Cruise nuk ekziston për të': Suri Cruise festoi ditëlindjen e saj të 18-të pa babanë e saj Lexo më shumë »