• Christiano Ronaldo

FOTO | Georgina Rodriguez magjepsi botën me pamjen e saj natyrale: stomak, celulit dhe strija

Georgina Rodriguez dhe Ronaldo shijojnë idilin familjare dhe pushimet e merituara në Ibiza dhe fotografët paparacët e kapën çiftin në jahtin e tyre luksoz në momente relaksi total, banja dielli dhe banjo. Shikoni këtë postim në Instagram Një postim të shpërndarë nga Georgina Rodríguez (@georginagio) Dhe ndërsa futbollisti tregon me krenari muskujt e skalitur të barkut, i dashuri i tij…

FOTO | Georgina Rodriguez magjepsi botën me pamjen e saj natyrale: stomak, celulit dhe strija Lexo më shumë »