• kilian mbape

Tensionet në dhomën e zhveshjes së PSG-së, Ramos parandaloi një sherr mes Mbappe dhe Neymar

Lojtarët e PSG-së e kanë hapur në mënyrë të shkëlqyer sezonin e ri, duke shënuar 10 gola në dy ndeshjet e para, por në dhomën e zhveshjes së “shenjtorëve” është tensionuar pasi dy yjet, Kylian Mbappe dhe Neymar nuk e durojnë dot. Ish-kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka penguar përleshjen e tyre. Sipas gazetës, dy futbollistët fillimisht i kanë hedhur shishe njëri-tjetrit për...

Tensionet në dhomën e zhveshjes së PSG-së, Ramos parandaloi një sherr mes Mbappe dhe Neymar Lexo më shumë »