• dietë

FOTO | Adele zbuloi: Kam humbur 50 kilogramë, nuk kam ndjekur asnjë dietë dhe sekreti qëndron në këtë!

Këngëtarja britanike Adele (33) u rikthye në skenën muzikore në tetor të vitit të kaluar pas disa vitesh pauze dhe u kënaq jo vetëm me këngën e re “Easy on Me”, por edhe me transformimin e saj fizik. Gjegjësisht, diva e muzikës ka humbur gati 50 kilogramë pas divorcit. - Fillova të ushtrohem për shkak të ankthit tim. Ushtrimet më bënë të ndihem më mirë. …

FOTO | Adele zbuloi: Kam humbur 50 kilogramë, nuk kam ndjekur asnjë dietë dhe sekreti qëndron në këtë! Lexo më shumë »