• Parashikimi i Motit

PARASHIKIMI I MOTIT: Temperatura e mëngjesit ka rënë nën zero, pasdite mot me diell

Sot në Maqedoni do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga -1 deri në 10 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 14 deri në 23 gradë. Në Shkup do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët veriore. Minimumi...

PARASHIKIMI I MOTIT: Temperatura e mëngjesit ka rënë nën zero, pasdite mot me diell Lexo më shumë »