• vmro-dpmne

Mickoski: Nëse mbledhja e lidershipit është pa përmbajtje dhe pa konkluzion, më mirë të mos ketë

Përvoja ime nga takimet e lidershipit me Dimitar Kovaçevskin bazohet në dy ngjarje, thotë kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në emisionin 360 gradë në televizionin ALSAT M, i cili komentoi takimin e paralajmëruar të lidershipit për të cilin ende nuk ka. ftesë zyrtare dhe shtoi se në dy takimet e lidershipit, Kovaçevski kishte para vetes një fletë...

Mickoski: Nëse mbledhja e lidershipit është pa përmbajtje dhe pa konkluzion, më mirë të mos ketë Lexo më shumë »