• Barcelona

Ndeshjet në Ligën e Kombeve sakatuan Barcelonën, XNUMX futbollistë u lënduan

Ndeshjet dhe miqësoret e Ligës së Kombeve janë një makth i vërtetë për Barcelonën pasi trajneri Xavi Hernandez është pa pesë lojtarë. Ronald Araujo ishte i pari që u dëmtua gjatë një paraqitjeje të kombëtares uruguaiane dhe sot Xavi Hernandez mësoi se një tjetër mbrojtës, Jl Kunde, do të jetë jashtë fushës për një periudhë të caktuar. Mjekësor...

Ndeshjet në Ligën e Kombeve sakatuan Barcelonën, XNUMX futbollistë u lënduan Lexo më shumë »