Mediat serbe: Gjendet trupi i Matej Parish?

Foto Kolazh në Kupën e Botës / Foto OLIVER BUNIĆ / RAS SRBIJA

Trupi i një të riu është gjetur në Danub, pranë Ada Huya, rreth orës 9.30:XNUMX të mëngjesit të sotëm. Sipas mediave serbe, garderoba me të cilën është gjetur trupi përkon me atë që ka veshur splitani. Famullia Matej kur ai u zhduk.

Ai shkruan "Indeksi" kroat, thirrje janë në serbisht "FlashTrupi u gjet i veshur me xhinse, një bluzë me një aplikacion dhe një atlete të bardhë që sipas informacioneve përputhej me garderobën e veshur nga Matthew Parish natën kur u zhduk, mes 30 dhe 31 dhjetorit të vitit të kaluar në Beograd.

Trupi i pajetë është nxjerrë nga lumi, ekspertët e mjekësisë ligjore ndodhen në terren.

I PERDITUAR Babai i Matthew Parish: Është e vështirë për mua, por duhet të përballem me të vërtetën

Video e ditës