Një mesoburrë nga Shkupi ka sulmuar një vajzë në kinema duke i trokitur këmbët në ndenjësen e tij

Foto: ilustrim / Leo Hidalgo / Flickr

Ditën e djeshme ka ndodhur një ngjarje në kinemanë në qendrën tregtare “City Mall”, ku sipas raportimit në polici, një 45-vjeçar ka sulmuar fizikisht një vajzë të mitur, pasi ajo i ka trokitur këmbët në karrige. në të cilën ishte ulur Shkupi i nervozuar, tha MPB.

“Me datë 05.06.2023 në ora 20.00:45 në SVR Shkup është raportuar se në një sallë kinemaje në një qendër tregtare në zonën e Karposhit, A.Sh.(XNUMX) ka sulmuar fizikisht një të mitur nga Shkupi pasi, sipas kallëzimi, ajo kishte goditur më parë me shqelm sediljen në të cilën ai ishte ulur”, tha policia.

MPB shton se po punohet për zbardhjen e rastit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës