Bashkëshortët e sulmuar nga një burrë nga Strumica dhe tre të mitur

Policia dyshon E.M. (37) nga Strumica që mbrëmë së bashku me tre fizikantë të mitur kanë sulmuar E.I. (23) dhe gruan e tij në shtëpinë e tyre në Strumicë. Gjatë sulmit me send të mprehtë ka lënduar të riun nga Strumica.

Siç kumtoi sot SVR Strumica, sulmuesi është privuar nga liria dhe është ndaluar në stacionin policor në Strumicë, ndërsa për ngjarjen është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Publike Strumicë.

Në njoftim shtohet se pas dokumentimit të rastit do të bëhet kallëzim përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës