Burri i Karleushaas: As që e preka. Në vend që të isha me fëmijët në shtëpi, i kalova Krishtlindjet në komisariat

jelena karleuşaa
Jelena Karleushaa dhe Dushkoko Toshii / / Foto: Printscreen / Instagram

Burri i Jelena Karleuшаa, futbollisti Dusko Tosiç në seancën e djeshme ai ka treguar se mes tij dhe këngëtares ka pasur një sherr në shtëpinë e tyre familjare në Dedinje, raportojnë mediat serbe.

Përkatësisht, 36-vjeçari Tosiq në deklaratën e tij ka mohuar akuzat për dhunë fizike. Futbollisti u tha inspektorëve në komisariat se ishte i shokuar që Jelena denoncoi një gjë të tillë në polici.

“Unë nuk e kam goditur Jelenën, as nuk e kam prekur, e vetmja gjë që është e vërtetë është se jemi grindur. Jemi të martuar prej kohësh, jam një bashkëshort dhe baba i përkushtuar. Gjëja më e vështirë për mua është se sot në vend që të jem me fëmijët dhe të kaloj festën në shtëpi, jam ulur në polici për kallëzim të gruas. “Jam i shokuar, nuk arrij ta kuptoj çfarë më ka ndodhur”, tha Dushko, të cilit policia i ndaloi t'i afrohej Jelenës për 48 orët e ardhshme.

Dhuna në familje në vend të festës familjare: Jelena Karleushaa raportoi burrin e saj Duuko Toshii на Krishtlindjet

Në seancë ishin të pranishëm edhe avokatët e tij Nebojsha Perovic dhe Nikola Premoviç.

“Klienti im mohon çdo keqbërje. “Policia ka vepruar sipas denoncimit të zonjës Jelena Karleushaa”, ka thënë shkurt Perovi Kras për Kurir.

Kujtojmë që drama nisi dje kur këngëtarja thirri policinë në shtëpinë e tyre. Ajo dyshohet se ka refuzuar të shkojë për kontroll mjekësor dhe ka shkuar në komisariat për të dhënë deklaratë.

Video e ditës