SHIKONI LIVE: Lajmet "Sloboden Pechat" nga ora 9 është në zhvillim e sipër.

Gazetarët e “Sloboden Pechat” dhe në sezonin e ri të emisionit informativ “Sloboden Pechat” ju informojnë rregullisht për zhvillimet më të fundit në vend dhe në botë.

Merrni lajmet më të rëndësishme falas në Viber
Në emision debatojmë dhe analizojmë me bashkëbiseduesit tanë temat më akute në shoqërinë maqedonase, si dhe ju ofrojmë mysafirë interesantë nga sfera e sportit, kulturës, artit dhe argëtimit.

Ndiqni lajmet, raportet, raportet dhe sondazhet brenda emisionit, si dhe thirrjet live nga terreni, ju informojmë menjëherë, shpejt dhe saktë për të gjitha ngjarjet që janë në fokus të publikut maqedonas.

Aleksandra Vuksanoviq është prezantuese e përmbajtjes së emisionit.

🔴 Ndiqni transmetimin drejtpërdrejt nga studioja e Sloboden Pechat, çdo ditë pune live nga ora 9.00:XNUMX Kanali YouTube Sloboden Pechat TV dhe atë zyrtare Profili i Sloboden Pechat në Facebook.

Në studion e “Sloboden pechat” mysafirë janë: Marjan Zabrchanec – specialist i komunikimit, Stojançe Angelov – drejtor i CMC, Dragan Tapshanov – aventurier dhe M. Sonja Chalovska – pronare e kopshtit privat “Spirit”.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës