SHIKONI LIVE: Lajmet "Sloboden Pechat" nga ora 9 është në zhvillim e sipër.

Gazetarët e “Sloboden Pechat” dhe në sezonin e ri të emisionit informativ “Sloboden Pechat” ju informojnë rregullisht për zhvillimet më të fundit në vend dhe në botë.

Në emision debatojmë dhe analizojmë me bashkëbiseduesit tanë temat më akute në shoqërinë maqedonase, si dhe ju ofrojmë mysafirë interesantë nga sfera e sportit, kulturës, artit dhe argëtimit.

Ndiqni lajmet, raportet, raportet dhe sondazhet brenda emisionit, si dhe thirrjet live nga terreni, ju informojmë menjëherë, shpejt dhe saktë për të gjitha ngjarjet që janë në fokus të publikut maqedonas.

Aleksandra Vuksanoviq është prezantuese e përmbajtjes së emisionit.

🔴 Ndiqeni emisionin live nga studio e Sloboden Pechat, cdo dite jave live nga ora 9.00:XNUMX ne kanalin YouTube Sloboden Pechat TV dhe atë zyrtare Profili i Sloboden Pechat në Facebook.

Të ftuar në studion e “Sloboden Pechat” janë: Prof. Jove Kekenovski, Bogdanka Kuzeska - zëdhënëse e LSDM-së, si dhe çiklistët Nikolla Neshkoski dhe Ilija Derevjov.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës