Shkupja ka rënë nga autobusi i JSP-së

Autobus JSP

Dje në stacionin policor është raportuar se në Shkup, në bul. "Hristijan Todorovski Karposh", në një stacion autobusi, N.M.(20) nga dera e pasme ka hipur në autobusin e JSP Shkup, i drejtuar nga Z.N.(62) nga Shkupi. dhe pasi autobusi ka lëvizur, ajo ka rënë në rrugë.

Ajo ka pësuar lëndime të rënda trupore, të diagnostikuara në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”.

Një inspektim u krye nga një ekip inspektimi nga SIA Shkup.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës