Shkupi ka dalë nga rruga në Shtip me mjetin tip Opel, i cili me lëndime të rënda është dërguar në spital

Foto: “Sloboden Pechat” / Dragan Mitreski

Një dyzet e shtatë vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë pasi automjeti i tij ka dalë nga rruga dje në Shtip.

“Dje në ora 17.30:47 në SVR Shtip është raportuar se automjeti i pasagjerëve “Opel” me targa të Shkupit i drejtuar nga M.J.(XNUMX) nga fshati Vizbegovë, Shkup, ka dalë nga rruga në rrugën “Ribnik” në Shtip. . Në aksident shoferi ka pësuar lëndime të rënda, të cilat janë konfirmuar në Spitalin Klinik Shtip”, njofton MPB.

Është kryer nga një ekip inspektues nga SVR Shtip.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës