Një burrë nga Shkupi është larguar nga shtëpia, motra e tij ka deklaruar të zhdukur

Foto: MIA

Një 44-vjeçar nga Shkupi është zhdukur dje, ndërsa motra e tij është paraqitur në polici, njofton MPB.

“Me datë 07.06.2023 në ora 19.20:48 në Stacionin Policor të Aeroportit, SM (44) nga Shkupi ka raportuar se vëllai i saj OM (XNUMX) nga Shkupi është larguar nga shtëpia”, thotë policia.

Po merren masa për gjetjen e burrit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës