Një burrë nga Shkupi është gjetur i vdekur në banesë me qira në Bujanoc

Policia serbe / Foto: MPB

Trupi i pajetë i një shtetasi të Maqedonisë është gjetur në banesë me qira në Bujanoc të Serbisë, konfirmojnë Prokuroria e Lartë Publike Vranje.

Sipas mediave në gjuhën shqipe, bëhet fjalë për një 30-vjeçar nga Shkupi.

- Policia në Bujanoc ka njoftuar Prokurorinë e Lartë Publike në Vranjë se në Bujanoc është gjetur një trup i pajetë. Pas kontrollit të kryer nga ekipi inspektues i Stacionit Policor të Bujanocit, në prani të ekspertit mjekoligjor, është konstatuar se bëhet fjalë për AR (30) nga Shkupi”.

Nga ekipi përkatës është kryer kontrolli, gjatë të cilit është konstatuar se nuk ka gjurmë që të tregojnë se vdekja ka ardhur nga dhuna.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës