Një burrë nga Shkupi ka humbur jetën gjatë një shëtitjeje në mëngjes

Foto: MIA

Dje rreth orës 06.30:54 në SVR Shkup është raportuar se V.S.(XNUMX) nga Shkupi duke ecur në këmbë në fshatin Vrtekicë të Shkupit është sëmurë dhe ka ndërruar jetë.

Një mjek i ambulancës e shpalli atë të vdekur pa lënë gjurmë dhune.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Video e ditës