Një burrë nga Shkupi ka rrahur gruan dhe vajzën e tij dhe më pas ka plaçkitur shtëpinë

Dhuna në familje / Ilustrim i dhunës ndaj grave / Foto: Lev Dolgachov / Alamy / Alamy / Profimedia

Një dyzet e katër vjeçar nga Shkupi është arrestuar pasi ka sulmuar gruan dhe vajzën e mitur dhe ka grabitur shtëpinë.

“Dje në ora 12.25:44, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Aerodrom ia kanë hequr lirinë G.R.(11.00) nga Shkupi, për shkak se rreth orës 49:XNUMX në shtëpinë e familjes në zonën e Komunës Aerodrom në Shkup, pas një nga debati paraprak ka sulmuar fizikisht gruan e tij XNUMX-vjeçare dhe vajzën e tij të mitur, si dhe ka dëmtuar disa nga sendet shtëpiake”, njofton MPB.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës