SKANDAL: Një trajner i ndeshjes së futbollit kërcënoi të "presë fytin"! (VIDEO)

ekran prints / Twitter

Tani është tradicionale dhe pothuajse gjithmonë ekziston një skandal kur Nenad Lalatovi го është mysafir i ekipeve që ai drejtonte më parë.

Kjo ngjarje e pafat ndodhi gjatë ndeshjes së Ligës Serbe të Futbollit midis ekipeve të ekipit vendas Radnicki dhe Vojvodina.

Dukshëm në një humor të keq në stadiumin "Çair", ai së pari fitoi një karton të verdhë në fund të pjesës së parë për shkak të një dueli verbal me trajnerin vendas, Milorad Kosanovic.

Dhe në pjesën e dytë, arbitri kryesor Novak Simovi duhej të përjashtonte trajnerin e Vojvodinës. Lalatovic u përlesh me tifozët në anën perëndimore të stadiumit në Nish.

Ai kishte fjalë fyese, dhe në të njëjtën kohë ai bëri gjest shqetësues me dorën e tij, "duke prerë fytin" drejt personit që ishte në tribuna. Rezultati përfundimtar në fund ishte një triumf i Vojvodinës 1: 2.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.