Schwarzenegger goditi një çiklist me një makinë: Gruaja u dërgua me urgjencë në spital

Arnold Schwarzenegger / Foto EPA-EFE / ANATOLY MALTSEV

Aktori dhe politikani i njohur austro-amerikan Arnold Schwarzenegger Mëngjesin e sotëm, një makinë goditi një grua që po ngiste një biçikletë në Los Angeles perëndimore, raporton 'TMZ".

Sipas raportimeve, aksidenti ka ndodhur kur gruaja ka dalë në korsinë e kundërt dhe aksidenti nuk ka mundur të shmanget.


Menjëherë gruaja është dërguar në spital, ndërsa aktori ka qëndruar për të folur me policinë. Sipas mediave hetimet janë në vijim, por për momentin sipas deklaratave të dëshmitarëve okularë nuk ka të dhëna se aktori është fajtor.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Represent (@represent)

Pas aksidentit, Arnold Schwarzenegger mori biçikletën e saj, e lidhi me makinën e tij dhe u drejtua në një dyqan lokal për të riparuar dëmtimin e automjetit, raporton 'TMZ" dhe thekson se asnjëri prej tyre nuk ishte nën ndikimin e alkoolit apo substancave të paligjshme dhe se Schwarzenegger nuk ishte duke ecur me shpejtësi.

Shikoni fotot e aksidentit KETU.

Vetëm shikojeni dhe menjëherë do të kuptoni se kush është babai i tij: Përveç karakterit, ai trashëgoi edhe pasionet e tij!

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës