Çfarë të shikoni në Netflix dhe BBC këtë fundjavë?

Foto: Screenshot / YouTube

Si çdo të premte, ne përpiqemi t'jua bëjmë më të lehtë përgjigjen e pyetjes "Çfarë të shikojmë në Netflix dhe BBC këtë fundjavë?".

Fundjavat janë gjithmonë të rezervuara për një film apo serial të mirë. Por kërkimi i tyre shpesh mund të jetë një proces i lodhshëm dhe zhgënjyes. Kjo është arsyeja pse ne kemi përgatitur një listë me filma dhe seriale që me siguri nuk do t'ju lënë indiferentë.

"Thirrja e fundit për Stambollin" - një film në Netflix

Një takim i rastësishëm në aeroport çon në një natë të paharrueshme plot emocione, dëshira dhe tundime në Nju Jork.

Genre: komedi romantike / Vlerësimi në IMDB: 7.3 / Vlerësimi i Rotten Tomatoes: 42%

"Një histori e përsosur" - seriali i Netflix

Margot dhe David vijnë nga botë të ndryshme; ajo është trashëgimtare e një perandorie hotelerie dhe atij i duhet të punojë tre punë për t'ia dalë mbanë. Megjithatë, kur bashkohen, kuptojnë se mund ta ndihmojnë njëri-tjetrin të rifitojnë dashuritë e jetës së tyre.

Genre: romancë / Vlerësimi në IMDB: 7.4 / Vlerësimi i Rotten Tomatoes: 71%

"Love Again" - një film ABC

Një grua dërgon mesazhe romantike në telefonin e vjetër të të dashurit të saj të ndjerë dhe pa e ditur krijon një marrëdhënie me pronarin e ri të numrit.

Genre: romancë / Vlerësimi në IMDB: 7.4 / Vlerësimi i Rotten Tomatoes: 71%

"Candy Cruz" – seriali ABC

Candy pëlqen të gatuajë, por kur hyn në konkursin më të madh të gatimit në TV, ajo zbulon se pjatat e saj mund të ndryshojnë jetën.

Genre: romancë / Vlerësimi në IMDB: 7.4 / Vlerësimi i Rotten Tomatoes: 71%

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË