Çfarë kërkon Aleksandra Prijović para çdo koncerti: Shihni çfarë ka në listën e saj

Foto: Instagram/Aleksandra Prijović

Këngëtarja serbe Aleksandra Prijovi. është krenare që deri tani ka mbushur dy vjeç Arena në Zagreb, dhe në kryeqytetin e Kroacisë e presin atë edhe tre koncerte të tjera.

Këngëtarja para se të dilte në skenë u miqësua me gazetarët, ndaj tregoi se çfarë kërkon gjithmonë para një performance, çfarë i duhet më shumë në atë moment.

Foto: Instagram/ Aleksandra Prijovic

“Unë nuk shkoj askund pa familjen time. Për mua është shumë e rëndësishme që ata të jenë pranë meje. Ata janë me mua në çdo koncert. Më thonë gjithmonë të njëjtën gjë, më urojnë fat dhe gëzohen për gjithçka që më ndodh. Përpiqem t'i kënaq në çdo mënyrë të mundshme, ata ndoshta thjesht u lutën që gjithçka të ishte mirë dhe nuk kishin nevojë për asgjë tjetër.

Kështu më kanë mësuar prindërit dhe gjyshërit, të mos kem nevojë për asgjë. Dhe kur më pyesin, kur shkoj diku, çfarë të duhet, them, vetëm ujë”, ka thënë Alexandra për “Blitz”.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës