Gjashtë pensionistë kanë rënë të fikët në koncertin e Lepa Brenës, ka reaguar edhe ambulanca

sytjena e bukur
Brena e bukur/ Foto: Printscreen/Instagram

Këngëtarja e muzikës popullore Lepa Brena dha dy koncerte në Nedelishke, Kroaci. Ylli i folklorit ka kënduar në kuadër të eventit “Mesap Vjeshtë 2022”, ndërsa një numër i madh i fansave të saj kanë ardhur për ta dëgjuar dhe parë.

Siç shkruan portali kroat "24 ore", salla ishte plot, por për shkak të problemeve me zërin vizitorët nuk e dëgjonin mirë. Këngëtarja u përpoq ta zgjidhte, por nuk ia doli.

Të gjithë brezat erdhën në koncertin e Brenës, kishte fëmijë, adoleshentë, prindërit e tyre dhe gjyshërit. Sipas raportimeve të mediave, koncertet e Brenna-s u ndoqën nga një numër i madh pensionistësh dhe shërbimet e urgjencës iu përgjigjën një koncerti për shkak të tyre..

Domethënë, gjashtë prej tyre ranë pa ndjenja, ndërsa një pensionist ishte në fuqi të plotë. Ai u hodh mbi gardh dhe u ngjit në skenë. Sigurimi u përgjigj, por këngëtarja kërkoi që të mos e prekte, ndaj ai qëndroi në skenë dhe e shikoi nga afër Brenna teksa performonte hitet e saj më të mëdha.

VIDEO | Lepa Brena përgatitet për famë me këngën: Shtëpiake – më e lumtura

FOTO | Lepa Brena ka shkuar për pushime me avion privat: Ku do të pushojë ylli i popullit?

FOTO | Getat e Lepa Brenna pushtojnë tregun amerikan: Cardi B konfirmon cilësinë e tyre

 

 

Video e ditës