Familja e Olivia Newton-John: Në vend të luleve, donacione për luftën kundër kancerit

Foto: Printscreen - Instagram

Vajza e aktores dhe këngëtares Olivia Njuton-Xhon postoi një seri fotosh në profilin e tij në Instagram në kujtim të nënës së tij, e cila vdiq dje në Kaliforninë Jugore pas një beteje dekadash me kancerin e gjirit.

Ka ndërruar jetë aktorja e njohur Olivia Newton-John


Chloe Rose Lattanzi, 36 vjeç, postoi foto të saj dhe nënës së saj së bashku nga periudha të ndryshme të jetës së tyre. Të gjithë po flasin për njoftimin e saj dhe rikthimet po ngjallin emocione te fansat dhe të dashurit e familjes së Olivias.


Për të kujtuar, Olivia Newton-John vdiq dje në moshën 73-vjeçare, konfirmoi bashkëshorti i saj John Easterling. Familja ka kërkuar që në vend të luleve që fansat, kolegët dhe miqtë do të dëshirojnë t'i vendosin në prehjen e përjetshme të saj, ato mjete t'i dhurohen fondacionit të saj kundër kancerit.

Olivia Newton John e lumtur për të mundur kancerin për herë të tretë do të ndihmojë njerëzit që luftojnë me sëmundjen

Jeta e Olivia Newton-John: Një karrierë e pasur muzikore dhe një luftë luani me kancerin

Video e ditës