Sela me kapele në kokë bën tifo kombëtaren shqiptare nga stadiumi i Dortmundit

Ziyadin Sela Foto: Sela Facebook

Ziyadin Sela, kreu i një pjese të Aleancës për Shqiptarët, ka shpërndarë sonte një foto të stadiumit të Dortmundit me fanellën e kombëtares shqiptare të futbollit, për të mbështetur kombëtaren e Shqipërisë në ndeshjen kundër Italisë në kampionatin europian të futbollit. .

- Si gjithmonë, unë mbështes kombëtaren. Hajde djema fitore e Shqipërisë...”, ka shkruar Sela në Facebook.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës