Sex and rock and roll: Courtney Kardashian dhe Travis Barker ndajnë fotot e dasmës

Dasma e Courtney Kardashian dhe Travis Barker, Foto: Instagram

Pas një dasme “provuese” në Las Vegas në fillim të prillit, ata u martuan zyrtarisht këtë javë Courtney Kardashian и Travis Barker në Santa Barbara, me dëshmitarë Mary Joe Campbell, gjyshja e Courtney dhe babai i Barker, Randy. Dyshja thuhet se po planifikojnë një dasmë të madhe në Itali, për të cilën paraprakisht duhet të lidhin një martesë zyrtare.

Courtney Kardashian ka konfirmuar se është një grua e martuar me një album me foto nga dasma e saj që ka shpërndarë në Instagram.

Derisa vdekja të na ndajë”, ka shkruar 43-vjeçari i realitetit në një përshkrim të fotove bardh e zi.

Travis, 46, ashtu si gruaja e tij, ndau një album fotografik dhe shkroi: "Derisa vdekja të na ndajë".

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga travisbarker (@travisbarker)

Fotot e çiftit janë në stilin e tyre tashmë të njohur të seksit dhe rock and roll-it. Courtney ka veshur një dasmë mini, të zbukuruar me një zemër të kuqe dhe një vello tradicionale, ndërsa muzikanti ka zgjedhur një smoking klasik, tërësisht të zi. Makina e tyre e dasmës është një kabrio e zezë me mbishkrimin "Just Married".

Video e ditës