Shtatë kandidatët për president sonte në MRT

Përballja e tyre në të njëjtën tavolinë nis në orën 20:XNUMX

Po marrin fund tubimet dhe mitingjet e kandidatëve për kreun e shtetit. Ata e thanë fjalën e tyre para anëtarëve dhe aktivistëve të tyre. Por çfarë kanë për t'i thënë njëri-tjetrit, drejtpërdrejt, ballë për ballë? Televizioni maqedonas u dërgoi ftesë të shtatë kandidatëve për kabinet në vilë “Vodno”. Përballja e tyre është sonte në orën 20:XNUMX në MRT.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës