Fëmija 14-vjeçar është mbytur, po punohet për gjetjen e trupit në liqenin e Berovës

Policia / Foto: MPB

Po vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të një fëmije 14-vjeçar, i cili u mbyt sot në ujërat e liqenit të Berovsko, njoftoi policia.

Ekipet e OVR Berovë ndodhen në vendin e aksidentit, ku prej më shumë se një ore po kërkojnë terrenin rreth liqenit të Berovës.

Trupi i djalit po kërkohet ende në ujë dhe në çdo moment pritet të mbërrijë një ekip zhytjeje.

Video e ditës