LSDM do të përhapë fjalën për opsionin më të fortë evropian me veprim dixhital

LSDM shpall aksion digjital / foto: faqja e LSDM-së në Facebook

“Me teknologjitë e reja dhe përmes rrjeteve sociale, me përkushtim dhe forca të bashkuara, po punojmë për të fituar opsionin më të fortë europian në vend. Çdo anëtar, çdo përkrahës, çdo qytetar me mendje evropiane dhe demokratike është i mirëseardhur dhe i nevojshëm në këtë betejë tonë të përbashkët”, njofton sonte LSDM në faqen e saj zyrtare në Facebook.

LSDM njofton se po përgatiten për aksionin më të madh digjital, me plan dhe platformë që partia të përhapë fjalën për një Maqedoni më të mirë, evropiane, të sigurt dhe të avancuar.

“Po përhapim zërin socialdemokrat! Zëri për një jetë më të mirë, për punë më të mira dhe paga që nuk do të ndalojnë së rrituri”, tha LSDM.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës