Reese Witherspoon është sërish e dashuruar pas divorcit: Aktorja prezantoi me miqtë e saj të dashurin e ri

Reese Witherspoon / Foto: EPA-EFE/ALLISON DARKA

Pak më shumë se një vit më parë, aktorja hollivudiane Reese Witherspoon (48) njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj i atëhershëm Jim Toth po divorcohen. Ata kaluan gati 12 vite së bashku, ndërsa në gusht u ndanë zyrtarisht. Por duket se aktorja ka gjetur një dashuri të re pas martesës së dështuar.

Media e huaj raportojnë se ylli i Hollivudit është shumë optimist për një lidhje të re dashurie dhe dyshohet se ra në dashuri me një “burrë të gjatë dhe të pashëm” me të cilin tashmë është në një lidhje serioze.

"Edhe miqtë e saj u takuan me të dashurin e saj të ri." Ajo është një romantike në zemër dhe dëshiron të jetë sërish e dashuruar”, ka treguar një burim.

Disa muaj më parë, Reese filloi të kërkonte një partner të ri, shkoi në disa takime me miqtë e miqve dhe u përfol se ajo i dha një shans bashkë-yllit të saj Kevin Costner.

VIDEO | Snow Cappuccino: Pija e preferuar e Reese Witherspoon tronditi fansat

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës