Vajza e Rihanna dhe Madonna, Lola, përqafohen në fushatën e re të Savage X Fenty për Shën Valentin.

lola riyana
Foto: Printscreen / Instagram

Vajza e Madonna-s është rritur dhe gjithnjë e më shumë po e tregon pjekurinë e saj për publikun në publikimet që eksplorojnë karakterin e saj. Kështu në setin e fundit fotografik të “Savage x Fenty”, Lordes Leon, e njohur më mirë si Lola, ka përqafuar dhe përkëdhelur Rihannën, për një fushatë për festën e Shën Valentinit.

Dita e Shën Valentinit do të mbërrijë për një orë dhe Lordes Leon goditet nga shigjeta e Cupidit në setin e ri fotografik seksi për "Savage x Fenty". Starleta 25-vjeçare dhe vajza e Madonna-s, iu bashkuan Rihannës dhe disa të ftuarve për fushatën e re në labelin "Love on the Edge".

Lordes ka bashkëpunuar më parë me Savage x Fenty, madje pati paraqitjen e tij të dytë në pistën e shfaqjes së modës 2021. Në sesionin e ardhshëm fotografik, Lola, Rihanna dhe modelet e tjera treguan koleksionin e larmishëm të sutjenave, brekëve, boksierëve dhe veshjeve rekreative të Savage x Fenty.

Në fotot e reja, Lola shihet duke pozuar e nxehtë me një fustan të kuq transparent, çorape rrjetë, gartere dhe një set sytjena me rripa dhe brekë. Në një foto në grup, ajo përqafon Rihanna-n, e cila ka veshur një korse rozë prej kadifeje të shoqëruar me një teh me bel të lartë.

Modelja indigjene Cuana Chassinghorse, e cila gjithashtu u shfaq në shoqërinë e tyre, ka mbetur e shtangur me të kuqe nga koka te këmbët. Fushata e filmuar nga Dennis Leupold do të lansohet zyrtarisht sonte.

Deri më tani, Savage x Fenty ka lënë të kuptohet për gjëra të mëdha në dyqan këtë vit, duke përfshirë dyqane të planifikuara me pakicë në pesë qytete. Dyqani kryesor do të hapet në Las Vegas dhe është planifikuar të hapet më vonë këtë vit në Los Angeles, Hjuston, Filadelfia dhe Uashington. Rihanna ka ndarë lajmin emocionues në Instagramin e saj, duke shkruar “2022, po na vjen nxehtë!” në postimin e saj.

Video e ditës