Të shtëna në Lubjanë, dy të vdekur

Foto: H1

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Lubjanë rreth orës 15:XNUMX dhe administrata lokale e policisë ka njoftuar se dy persona kanë vdekur nga plagët me armë zjarri në vendngjarje.

Sulmuesi është ende në arrati, tha policia, e cila po siguron vendin e të shtënave dhe po kërkon autorin.

“Kërkojmë që të respektoni udhëzimet e punonjësve të policisë që të mos pengoni punën e shërbimeve të urgjencës”, njoftoi Departamenti i Policisë së Lubjanës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës